Het lichaam onder beheer van de Presence

Er is een lichaam dat niet gevormd is door verleden, pijn of aanpassing, maar door Licht. Door wie je werkelijK BENT. Op woensdagavond 23 april om 19.30 uur begeleiden we een affirmatiesessie die jou in directe verbinding brengt met jouw Goddelijke trilling: "Ik breng het lichaam onder het beheer van het licht.

In deze sessie mag jouw fysieke vorm zich herordenen, niet vanuit wil of forcering, maar vanuit de oorspronkelijke intelligentie van jouw I AM Presence. Je maakt je los van vormen die gebouwd zijn op overleving, verleden of zelfbeeld, en stelt je open voor het lichaam dat werkelijk gedragen wordt door Bewustzijn.

Onder leiding zakken we via gerichte affirmaties in een veld van afstemming, integratie en vernieuwing. Geen abstract proces, maar een voelbare reset waarin jouw vorm zich kan uitlijnen met de waarheid die al in jou leeft.
Na deze sessie voel je een diepe rust in het lichaam, alsof iets dat lange tijd op spanning stond eindelijk mag ontspannen. Er komt ruimte, adem, licht, een voelbare verschuiving in je fysieke veld. Alsof je weer thuiskomt in een vorm die werkelijk bij je past. Je ervaart helderheid, een innerlijk weten: dit is wie ik ben. Niet langer gestuurd door oude spanningen of verhalen, maar gedragen door het Bewustzijn zelf. Het lichaam voelt niet langer als iets dat moet worden aangestuurd, maar als een heilige tempel waarin jouw Licht moeiteloos kan wonen.
Deze sessie is een ankerpunt voor jouw nieuwe werkelijkheid.

HostI AM
Datum23 april 2025
ThemaGezondheid
· 17 april 2025

Op 23 april werd de I AM Affirmatie sessie voor Gezondheid gegeven door I AM. Je gaat in deze meditatiesessie door het uitspreken van helende woorden de energie in beweging zetten.

Opname: 23 april 2025

Wil je meedoen met deze affirmatie sessie? Rond de betaling af en ontvang direct alle informatie over jouw deelname.

Nog geen toegang

    DISCLAIMER
    - Als je op dit moment onder behandeling bent van een arts of therapeut (of je krijgt andere specialistische hulp), overleg dan eerst met de behandelend arts.
    - Een I AM Affirmatiesessie is geen vervanging voor therapie, maar onderdeel van een transpersoonlijk ontwikkelingsproces.
    - Het is normaal dat er tijdens de sessie emotionele reacties kunnen opkomen. Je kan dit gewoon laten gebeuren en er doorheen ademen. Het lost vanzelf op.
    Mocht de reactie echter te heftig aanvoelen, dan adviseren we je te stoppen met de sessie. Adem rustig in en uit, en leid jezelf af (zet een muziekje op, haal een frisse neus of doe iets anders).

    Neem eventueel contact op met één van de I AM coaches