Bekrachtig het Licht in jezelf

Deze sessie bouwt verder op de sessie van 17 april (maar kan ook los hiervan worden gedaan).
De frequentie – de trilling - van ons Ware Zelf is die van Licht, Liefde, Harmonie, Overvloed, Gezondheid, Vrede en Vreugde. Door onszelf af te stemmen op deze frequentie, bekrachtigen we dat Licht, die Liefde en al die andere prachtige capaciteiten in onszelf. Hierdoor kun je letterlijk een gevoel van ‘Lichtheid’ gaan ervaren, daar waar eerst wellicht ‘zwaarte’ of ‘zwaarmoedigheid’ was. Dit lost simpelweg op. Vergelijk het maar met het gebruik van een drilboor: de hoge trilling zorgt ervoor dat hard en onverwoestbaar lijkend gesteente in stukjes uiteenvalt. In deze sessie, onder leiding van trainer en I AM coach Mariske Hekkenberg, gaan we onze ‘Goddelijke drilboor’ activeren door het uitspreken van prachtige en krachtige I AM-affirmaties. Laat er Licht zijn!

HostMariske
Datum24 april 2024
ThemaInnerlijke kracht
· 24 april 2024

Op 24 april werd de I AM Affirmatie sessie voor Innerlijke Kracht gegeven door Mariske. Je gaat in deze meditatiesessie door het uitspreken van helende woorden de energie in beweging zetten.

Datum opname: 24 april 2024

Wil je meedoen met deze affirmatie sessie? Rond de betaling af en ontvang direct alle informatie over jouw deelname.

Nog geen toegang
€ 9,95

    DISCLAIMER
    - Als je op dit moment onder behandeling bent van een arts of therapeut (of je krijgt andere specialistische hulp), overleg dan eerst met de behandelend arts.
    - Een I AM Affirmatiesessie is geen vervanging voor therapie, maar onderdeel van een transpersoonlijk ontwikkelingsproces.
    - Het is normaal dat er tijdens de sessie emotionele reacties kunnen opkomen. Je kan dit gewoon laten gebeuren en er doorheen ademen. Het lost vanzelf op.
    Mocht de reactie echter te heftig aanvoelen, dan adviseren we je te stoppen met de sessie. Adem rustig in en uit, en leid jezelf af (zet een muziekje op, haal een frisse neus of doe iets anders).

    Neem eventueel contact op met één van de I AM coaches